KGHM: najciekawsze przetargi w branży górniczej

KGHM to jeden z największych producentów miedzi na świecie. Zajmuje się głównie wydobyciem, przerobem i sprzedażą tego metalu. Firma ma swoje kopalnie w Polsce, Chile i Kanadzie.

W 2018 roku KGHM podjął się kilku ciekawych przetargów, które mogą mieć duży wpływ na branżę górniczą. Najważniejszym z nich był przetarg na wydobycie miedzi w kopalni „Lubin”.

KGHM zdecydował się także na inwestycję w nowoczesną technologię do wydobywania miedzi z ołowiu i cynku. Firma chce dzięki temu zmniejszyć swoje emisje CO2 i stać się bardziej ekologiczna.

KGHM: najciekawsze przetargi w branży górniczej

KGHM przetargi, którego głównymi produktami są miedź i srebro, jest jednym z największych producentów tych metali na świecie (https://elmis-invest.pl/kghm-najciekawsze-przetargi-w-branzy/). KGHM ma swoje kopalnie w Polsce, Chile i Kanadzie. KGHM prowadzi ciągłe poszukiwania nowych złóż, a także rozbudowuje istniejące kopalnie. W tym celu organizuje przetargi, na które można się starać o udział w inwestycji.

Ostatnio KGHM ogłosił przetarg na budowę nowego zakładu do przeróbki rudy miedzianej w Legnicy. Inwestycja ta ma pozwolić na zwiększenie produkcji miedzi w KGHM do 1,5 mln ton rocznie. Przetarg na budowę nowego zakładu trwa do końca lipca br., a rozpoczęcie prac planowane jest na początek 2020 r. Kolejnym ciekawym przetargiem ogłoszonym przez KGHM jest przetarg na dostawy maszyn i urządzeń do kopalni „Polska Miedź” w Rudach Raciborskich. KGHM chce w ten sposób zmodernizować swoją infrastrukturę, a także poprawić bezpieczeństwo pracy w kopalni. Prace mają się rozpocząć jesienią 2019 r., a ich zakończenie planowane jest na 2020 r.

Biorąc pod uwagę duże doświadczenie KGHM w branży górniczej, można spodziewać się, że kolejne przetargi ogłoszone przez tę firmę będą równie interesujące.

KGHM: ciekawe przetargi w branży górniczej

KGHM jest jednym z liderów na rynku górniczym w Polsce. Od wielu lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. W ostatnim czasie KGHM przetargi przeprowadziło kilka ciekawych przetargów, które z pewnością przyczyniły się do rozwoju branży górniczej w naszym kraju.

Jeden z takich przetargów to „Prace geologiczne przy poszukiwaniu i rozpoznawaniu złoża rud miedzi w rejonie Zagłębia Miedziowego”. KGHM zlecił wykonanie tego przetargu firmie Geofizyka Toruń S.A., która jest jednym z liderów w tej branży. Firma ta prowadziła już podobne prace dla innych klientów, między innymi dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Geofizyka Toruń S.A. jest więc doświadczonym partnerem, któremu można zaufać. W ramach tego przetargu firma Geofizyka Toruń S.A. będzie prowadzić badania geologiczne oraz geofizyczne w celu poszukiwania i rozpoznawania złoża rud miedzi w rejonie Zagłębia Miedziowego. Badać będzie także strukturę geologiczną tego obszaru oraz okolicznych terenów pod kątem możliwości eksploatacji rud miedzi. Prace mają rozpocząć się jesienią 2019 roku i potrwają około 2 lat.

Wyniki tych badań będą niezbędne do podjęcia decyzji o ewentualnym rozpoczęciu eksploatacji rud miedzi w tym rejonie. Jeśli uda się je odkryć, będzie to oznaczało duży sukces dla KGHM i całej branży górniczej w Polsce.

KGHM: interesujące przetargi w branży górniczej

KGHM jest polskim koncernem górniczym, który od wielu lat prowadzi interesujące przetargi w branży górniczej. W ostatnich latach KGHM udało się pozyskać kilka ciekawych kontraktów, dzięki czemu jest jednym z liderów w tej branży. KGHM ma w swoim portfolio kilka prestiżowych klientów, takich jak Polska Grupa Górnicza czy Jastrzębska Spółka Węglowa. Dzięki temu KGHM przetargi może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami finansowymi i jest jednym z najbardziej rozwiniętych polskich koncernów górniczych.

KGHM: atrakcyjne przetargi w branży górniczej

KGHM to polska spółka górniczo-metalurgiczna, która jest liderem w produkcji miedzi w Europie Środkowej. Spółka ma swoją siedzibę w Lubinie i jest notowana na GPW od 1962 roku. KGHM posiada kopalnie miedzi w Polsce, Czechach i Kanadzie oraz huty miedzi w Polsce i Niemczech.

KGHM jest jedną z największych firm górniczych na świecie i cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. W ostatnim czasie branża górnicza bardzo się rozwinęła i stała się bardzo atrakcyjna dla inwestorów. KGHM chce wykorzystać tę sytuację i zdobyć nowych klientów.

Aby to osiągnąć, KGHM ogłosił przetargi na usługi górnicze w kilku krajach. Przetargi te są bardzo atrakcyjne dla firm górniczych, ponieważ KGHM oferuje dobre warunki i jest gotowa zapłacić duże pieniądze za usługi. Firma ma nadzieję, że dzięki temu uda jej się pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć swoje udziały na rynku górniczym.

KGHM: wartościowe przetargi w branży górniczej

W branży górniczej wartościowe przetargi to podstawa. KGHM jest liderem w tej dziedzinie i oferuje swoim klientom szeroki wybór usług. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne referencje. KGHM oferuje kompleksowe usługi dla firm górniczych, a także indywidualnych inwestorów.

KGHM: najbardziej opłacalne przetargi w branży górniczej

KGHM jest polską spółką górniczą, która zajmuje się wydobywaniem miedzi, srebra, cynku i ołowiu. Firma ma swoje kopalnie w Polsce, Chile i Kanadzie. KGHM jest jednym z największych producentów miedzi na świecie.

KGHM jest znana ze swoich opłacalnych przetargów w branży górniczej. W ostatnim czasie firma podpisała umowy na dostawy miedzi do dwóch dużych koncernów samochodowych. KGHM jest również uznawana za jednego z najlepszych dostawców miedzi na rynku.